Визнання коханій дівчині своїми словами

***

Улюблена моя, прекрасний мій квітка, мій ангел і моя зірка, ти для мене, як ясне світло, який яскравіше Місяця і Сонця, ти окрилює мене і даруєш неймовірне щастя, ти моя любов і ніжність, моя турбота і удача, мій океан бажань і водоспад надій.

***

Улюблена моя, мій світ і напівтемрява, моя п'ята стихія і моя удача, моя радість і знемога, моє дихання і моя душа. Ти стала для мене рідною і необхідним людиною, моїм стимулом життя і моєю мрією. Я тебе міцно люблю і потребую тебе кожну секундочку.

***

Ти помічаєш, як я зморив на тебе? Як шукаю будь-який привід, аби побачити тебе, заговорити ... Мила, ти самий чудова людина на всій землі! Ти чула, ніжна, ранима, красива ... кохана! Я люблю тебе! І з кожним днем ​​все нестерпнішим мовчати про почуття, що роздирають мені душу. Любов - це прекрасно, але тільки коли вона взаємна!

***

Як риба без води, а птах без піднебесся, як зима без морозу і без сонця літо, так і я не уявляю життя без тебе, моя крихта, без твоїх очей, посмішки, тепла ... Що мене в тобі вразило, так це твоя несхожість на інших, твоя індивідуальність, навіть оригінальність. Ти випромінюєш добро і ніжність, спокій і затишок. Я мрію про те, щоб бути з тобою, оберігати тебе і віддавати всю свою любов.

***

Всі птахи співучі готові зібратися в хор, аби прикрасити твої мови своїм співом, а я, як і вони, готовий завжди бути поруч, щоб розділити з тобою всі радощі і печалі, щоб зустрічати з тобою світанки і проводжати до заходу сонце, щоб бути завжди разом, моя улюблена.

***

З тих пір, як я тебе вперше побачив, я втратив спокій і сон. Я постійно думаю про тебе однієї і хочу бути поруч. Я сумую, коли ти далеко і радію, коли та повертаєшся. Мені подобається дивитися в твої очі, вони такі великі, тому що в них відбивається цілий світ, який мені так доріг і без якого я мені вже ніяк не можна. Я люблю тебе!

***

Красуня, коли ти поруч, серце б'ється в неймовірно шаленому ритмі, а під час твоєї відсутності - ніби завмирає. Ти вільніше мою душу, наповнюєш її світлом, і мені це подобається. Люблю тебе ніжно і хочу дарувати турботу, увагу, ласку завжди, тільки дозволь мені це!

***

Ти - дівчина неймовірної краси, щирою доброти, чарівної усмішки, чуйного серця, багатого внутрішнього світу і досконалості в усьому. Я тебе дуже люблю і хочу, щоб весь світ знав про це, адже мені дуже пощастило з тобою. Ти робиш мене щасливим і я готовий на будь-який подвиг заради тебе, кохана.

***

Ти справжня леді-свято! Кожен момент спілкування вмієш наповнити щирою радістю і веселощами. З тобою не буває нудно або нудно. Але для мене ти є людиною, якій можна довірити найпотаємніше. Я віддав тобі серце, оскільки дуже-дуже тебе люблю!

***

Після нашого з тобою знайомства і першої зустрічі моє серце стало битися все частіше і частіше, пропав апетит, вночі не спиться. Мені постійно хочеться бути з тобою поруч. Я давно вже зрозумів, що в мені живе прекрасне почуття любові до тебе. Це почуття постійно мене надихає і допомагає жити.

***

Зустріч з тобою розтопила моє серце і змусила його битися частіше. Тепер в ньому живеш ти - ніжна, чуйна, дивовижна. Ти мені потрібна, як повітря і сонце. Тому що в твоїх прекрасних очах я бачу відображення цілого світу. Мій світ - це ти. Я тебе люблю!

***

Чи не вірив в любов. Жартував над друзями. І весна була тільки навесні ... Але, сміючись і граючи, ти як фея увійшла в моє життя. Перевернула все всередині, офарбила світ в райдужні фарби і змусила серце битися в унісон твоїм крокам. І немає гідних слів, щоб висловити мою любов до тебе.

***

Я довго не міг зрозуміти, чому світ мені здається іншим. Чому він раптом став прекрасніший, добрішими і яскравіше? Я довго шукав цьому пояснення, і ось зараз я його знайшов. Все просто - я закохався! Закохався по вуха в тебе! Саме тому світ мені відкрився з іншого, кращого боку. Сподіваюся, що і ти дивишся на світ закоханими в мене очима.

***

З тобою я відкрив для себе багато нового. Наприклад, що рожева помада за смаком разюче відрізняється від бузкової. А ще, що сидіти в кафе з чашкою зеленого чаю буває набагато цікавіше, ніж дивитися футбол з друзями. Ти так сильно на мене впливаєш! Хіба це не вірна ознака того, що я закоханий в тебе?

***

Щоранку я прокидаюся з гарним настроєм. І відразу не розумію спросоння: звідки це радісне відчуття свята? Я потихеньку прокидаюся ... Як мелодійно дзвенить будильник! Який хороший день - понеділок! Ну і нехай пора на роботу, а там - начальник. Ця класична компанія мені тепер байдуже. Сонячне почуття свята буде зі мною кожен день. А ім'я цього свята - ти!

***

Зайка, привіт! Ця смс - просто ще одне нагадування тобі про те, що я люблю тебе! Люблю твої бездонні очі, твою чарівну усмішку, незрівнянну фігуру і кожен раз при зустрічі просто милуюся тобою. Ти для мене дуже дорогий і чудовий чоловічок. І мені так хочеться, щоб ти була щаслива.

***

Я ніколи не бачив, щоб сонце світило яскравіше, дні мого життя здавалися наповненими змістом, а серце прискорено билося при зустрічі тільки з однією людиною. Я нічого цього не спостерігав до того моменту, як закохався в тебе, люба! І дуже хочу, щоб наша любов ніколи не закінчувалася.

***

Дорога моя! Я відчуваю до тебе велике і прекрасне почуття, про який заспівано сотні тисяч пісень, зняті мільйони фільмів на писані мільярди віршів ... І це почуття - любов! Ти найрідніша для мене людина, ти - та, заради якої я живу і дихаю. Я люблю тебе і це назавжди!

***

Любов не можна пояснити словами. Лише той, хто відчуває її, може сповна зрозуміти, що означає «любити». Ось і мене торкнулося це почуття, і я хочу сказати тобі зараз, що для мене в цьому світі немає нікого дорожче, ніж ти, моя рідна. Навіть всіх слів, існуючих на планеті, не вистачить, щоб пояснити, як сильно я тебе люблю. Просто відчуй це між рядків.

***

Кажуть, що якщо дві людини одночасно дивляться на небо, то в цей момент вони разом. Кохана, поглянь зараз на ці сяючі зірки, і відчуй, що я поруч. Я готовий проводити з тобою кожну хвилину, адже я тебе дуже сильно люблю. І навіть якщо ми далеко один від одного, я завжди з тобою. Просто знай це, і будь впевнена, що я не кину тебе ніколи.

***

З тих пір, як я зустрів тебе, в моєму житті стало відбуватися більше хорошого. Таке відчуття, що удача завжди йде поруч. Можливо, що я просто став інакше дивитися на речі. А, може бути, це тому, що ти мій щасливий талісман! Я дуже тебе люблю, і знаю, що поки ти поруч зі мною, все у нас буде добре!

***

Предыдущая  Следующая

Copyright 2012-2023 г. Поздравления красивые на сайте Поздравкин
Копировать материалы можно только с активной ссылкой на этот сайт
Политика конфиденциальности | Служба поддержки |

Работает на Amiro CMS - Free