Визнання коханому хлопцеві своїми словами

***

Коли мені погано, я знаю, що побачу тебе, і мені стане добре. Коли мені добре, я знаю, що побачу тебе, і мені стане ще краще! Любов робить людей оптимістами. Вона дає їм крила і змушує летіти назустріч своїй мрії. Я до своєї вже долетіла. Адже моя мрія - це ти, мій найулюбленіший чоловік!

***

Подібно до птаха, летить моя душа, коли ти поруч зі мною. Тепер я розумію сенс слів «виросли крила», адже якщо твій коханий чоловік з тобою, ти ніби починає літати. Мені пощастило випробувати це чудове почуття, і зустріти свою кохану людину. Ти засліпив моє серце, і мені не хочеться дивитися на інших. У моїх мріях тільки ти, і я хочу, щоб ти знав, як сильно я тебе люблю!

***

Коли я читаю твої повідомлення, мені хочеться скоріше тебе почути ... щоб слова з паперу, з екранів монітора і телефону зігрілися теплом твого голосу. Коли я чую твій голос, я мрію скоріше тебе побачити ... адже погляди говорять щире слів. Коли я дивлюся на твою фотографію, я бажаю доторкнутися до тебе ... щоб відчути тепло твоїх рук. Давай швидше зустрінемося!

***

Мені не вистачає твоїх рук, які пестять мене, мені не вистачає твоїх очей, які дивляться на мене, мені не вистачає твого тіла, від якого виходить тепло, мені не вистачає твого серця, яке любить мене. Мені не вистачає тебе! Я сумую і шалено люблю тебе!

***

Рідніше, ніж твій милий погляд, для мене в цьому світі не може бути нічого. За те, щоб твої сильні руки завжди обіймали мене, я готова віддати все на світі. Я не знаю, як я жила раніше, коли не знала тебе, адже тепер ти став для мене сенсом життя. Коли тебе немає зі мною поруч, просто не хочеться дихати. Хочу, щоб ми з тобою назавжди залишилися разом, адже я тебе дуже сильно люблю!

***

Ніхто і ніколи в повній мірі не зможе зрозуміти і відчути мої почуття до тебе. Ніхто і ніколи не зрозуміє, як сильно я люблю тебе. А все тому, що жодна людина на Землі не обдарований цим щастям - любити до нестями, до абсурду, віддаватися улюбленій людині повністю, без залишку, нічого не вимагаючи натомість. Я хочу тебе зробити найщасливішим! Люблю тебе, дорогий.

***

Є гіпотеза, що любов - це грандіозний проект всесвітнього розуму, який був запущений при створенні світу і здійснюється досі. Одним з його результатів стало зародження життя на планеті і поява людей. Значить, ми обидва створені для того, щоб любити. І я відчуваю, що моє призначення - любити саме тебе, дорогий!

***

Мій принц, мій котик, мій лицар, найсильніший, рішучий, яскравий, привабливий, щирий, чесний, стильний, захоплений, милий, палкий, блискучий, чемний, умілий, чуйний, обдарований, щедрий, надійний! Я дуже сильно тебе люблю!

***

Є люди, з якими не хочеться розлучатися навіть на мить. Вони як наркотик: чим більше їх дізнаєшся, тим менше шансів про них забути. Таких людей хочеться осягати, в них хочеться розчинятися. Вони полонять серця, і захоплюють розум. Таких людей мало, але все ж вони є. Для мене така людина ти! І я дуже тебе люблю!

***

Моє життя було сірим, прісної і сумній. У мене було багато, але це не дарувало мені задоволення до того моменту, поки на горизонті моєї долі не з'явився ти. Світ навколо відразу змінився. Щастя заповнило кожен куточок моєї душі, кожну кімнату мого будинку. Світ посміхнувся і став яскравим. Я люблю своє життя за те, що в ній є ти. Я люблю тебе!

***

Ти уявляєш - я закохалася! І ти об'єкт моїх мрій! Ти знаєш, не проходить і дня, що б я не думала про тебе! Ти немов повітря мені необхідний. Кожен подих без тебе, занадто боляче коліт груди. Ти неймовірний, фантастичний чоловік! І я з гордістю кажу тобі - Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ! Ти близький мені по духу, ти гарний, мудрий і гордий. Тому я зізнаюся тобі першої.

***

Я більше не мрію про крила, тому що мрія ця збулася. Я люблю тебе, і почуття моє мене окрилює. Завдяки тобі я здатна на надзвичайні вчинки. Блаженство запаморочливого польоту - тепер постійний стан моєї щасливої ​​душі. Коханий, ти - мої крила!

***

Моє почуття любові більше неосяжного океану, сильніше неймовірного шторму, яскравіше сонячного світла, довговічніше столітніх дубів, воно більш всеохоплююче, ніж небо і красивіше, ніж чумацький шлях! І це істинно чудове почуття я відчуваю, дорогий, по відношенню до тебе!

***

Як нелегко сказати хлопцю просту фразу: «Я тебе люблю!» І все ж, переступаючи свою гордість, забувши всі правила і норми, приспавши свою жіноче самолюбство і норовистість, я говорю: «Я люблю тебе, мій найближчий чоловік на світі! Ти - моя мрія і мій чоловічий ідеал! »

***

З тобою кожну мить стає набагато яскравіше і яскравіше, адже ти мій найулюбленіший і найрідніша людина! Мої почуття до тебе настільки сильні, що я не можу їх описати! Я хочу, щоб наша любов жила вічно, адже ми з тобою, як дві половинки одного цілого - неподільні!

***

Ти прийшов у мій світ, і відразу стало сонячних і радісніше в ньому, життя наповнилося прекрасним почуттям і я хочу, щоб ти знав, що всі скарби блякнуть на його тлі, а всі думки тільки про одне - про тебе і тому багатстві, що подарував ти мені своєю любов'ю.

***

Якщо у всьому всесвіті є щось справжнє, щире, безмежне, чисте і ніжне, то це моя любов до тебе. Вона - моє повітря, моя свобода, моє натхнення, мій рай. Я люблю тебе, не вимагаючи нічого натомість, просто насолоджуючись цим дивним почуттям.

***

Я не буду мовчазної твоєю тінню, замінюючи тебе або крокуючи по стопах. Чи не переробляючи, не змінюючи, що не перевиховуючи тебе, я невпинно буду поруч, тільки коли це потрібно саме тобі, міцно стискаючи долоню і торкаючись шкіри палючим поцілунком, оскільки я щиро і по-справжньому люблю тебе.

***

Любий мій, коханий, ти даруєш мені світло в життя і відчуття щастя, ти даруєш мені крила і солодкі мрії. Я тебе дуже люблю і міцного дорожу тобою. Мені хочеться проводити з тобою кожну хвилину життя, танути в твоїх обіймах і насолоджуватися твоїми солодкими поцілунками.

***

З тобою я відчуваю себе не просто щасливою, я можу вірити в чудеса, як дитина, я хочу парити в хмарах добрих надій, я стаю сильніше і впевненіше поруч з тобою, я можу долати будь-які страхи і сумніви завдяки тобі. І таке можливо тільки тоді, коли по-справжньому любиш. Дорогий мій, я тебе дуже сильно люблю і хочу, щоб ми були щасливі.

***

Я хочу відкрити тобі своє серце. Мене переповнюють почуття, які я не можу описати словами. Ти, як добрий ангел, що спустився з неба, осяяв мій світ неземним світлом. Коли я бачу нічне небо, то згадую про тебе, адже твої очі нагадують найтепліші зірки. Я тебе люблю!

***

Серед багатоликого натовпу постійно бачу тебе. У самотніх алеях парку ввижається твій силует. Засинаючи, чую твій голос. Ловлю твою посмішку і наче птах заливаюся щастям в душі. І кожен новий день множить твої образи в моїй пам'яті. Люблю ... і тисячу разів повторюю ... люблю.

***

Предыдущая  Следующая

Copyright 2012-2024 г. Поздравления красивые на сайте Поздравкин
Копировать материалы можно только с активной ссылкой на этот сайт

Работает на Amiro CMS - Free